ДО УВАГИ ПЛАТНИКІВ ПОДАТКІВ, ЗБОРІВ, ПЛАТЕЖІВ ДО БЮДЖЕТУ

• Переглядів: 647

ДО УВАГИ ПЛАТНИКІВ ПОДАТКІВ, ЗБОРІВ, ПЛАТЕЖІВ ДО БЮДЖЕТУ             Головне управління Державної казначейської служби України у Тернопільській області повідомляє, що у з зв’язку із запровадженням у 2020 році Плану рахунків бухгалтерського обліку в державному секторі, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 31.12.2013 № 1203, з 03.01.2020 року будуть діяти нові рахунки для зарахування податків, зборів, платежів до державного та місцевих бюджетів.

Є питання по субсидіях?

• Переглядів: 950

Соціальний проєкт від фінансового сайту Maanimo «Субсидії: запитай та отримай відповідь»

Опитування в громаді!

• Переглядів: 941

з   28.10.2019р. по 08.11.2019р. в Хоростківській ОТГ буде проводитися опитування жителів громади.

Статут Хоростківської громади - прийом пропозицій

• Переглядів: 779

Виконавчим комітетом Хоростківської міської ради розроблено проект Статуту територіальної громади, який знаходиться нижче. До 31 жовтня приймаються пропозиції змін та доповнень від жителів громади. Щоб подати свою пропозицію, заповніть, будь-ласка, дану форму -https://docs.google.com/forms/d/1NOdnzHmAqVGZXJif-6_UXFHzyNkYDg0dwgmE5rREJrQ/