Про початок прийому документів для участі у конкурсі щодо визначення виконавця послуг по вивезенню твердих побутових відходів на території населених пунктів Хоростківської територіальної громади

• Переглядів: 24

ОГОЛОШЕННЯ Виконавчий комітет Хоростківської міської ради оголошує про початок прийому документів для участі у конкурсі щодо визначення виконавця послуг по вивезенню твердих побутових відходів (ТПВ)  на території населених пунктів Хоростківської територіальної громади(м. Хоростків, с. Карашинці, с. Перемилів, с. Верхівці с. Хлопівка с. Увисла) .

Грантова підтримка бізнесу

• Переглядів: 120

З метою підтримки економіки України шляхом сприяння збереженню та створенню робочих місць, відновленню виробництва та задоволенню попиту населення на критичні товари та послуги Міжнародною організацією з міграції (МОМ) в області реалізовується проєкт "Розвиток МСП: економічна інтеграція внутрішньо переміщених осіб та відновлення бізнесу". В рамках реалізації проєкту малий та мікробізнес може отримати грантову допомогу у гривневому еквіваленті у розмірі до 20000 євро.