Представники з партнерських ОТГ програми DOBRE, серед яких Хоростківський міський голова Степан Гладун, здійснили візит у Польщу , взявши участь у навчальних сесіях в "Академії лідерства для місцевого самоврядування " В ході навчання учасники побували у ґмінах та мали можливість безпосередньо запитати голів про їх успіхи та невдачі.
   Проведення Академії лідерства для представників громад партнерів Програма DOBRE стало можливим завдяки фінансуванню Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).
  Програма DOBRE USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) – це п’ятирічна програма, що виконується міжнародною організацією Глобал Комʼюнітіз ( Global Communities ) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Програма спрямована на посилення місцевого самоврядування та створення кращих умов для розвитку ОТГ, підвищення рівня залученості громадян до прийняття рішень та забезпечення підзвітності та прозорості в громадському управлінні. Програма USAID DOBRE працює в 7 цільових областях: Миколаївській, Херсонській, Дніпропетровській, Івано-Франківській, Харківській, Кіровоградській та Тернопільській. DOBRE провела відбір на конкурентних та прозорих засадах та надаватиме пряму допомогу 75 об’єднаним територіальним громадам в цих областях.

Більше фотографій у Facebook