Тернопільська область, Чортківський район

Баланс за І квартал 2020 року

Звіт про фінансові результати за І квартал 2020 року

Звіт про заборгованість за бюджетними коштами за І квартал 2020 року

Звіт про надходження і використання інших надходжень спеціального фонду за І квартал 2020 року

Звіт про надходження і використання коштів, отриманих за іншими джерелами власних надходжень за І квартал 2020 року

Звіт про надходження і використання коштів, отриманих як плата за послуги за І квартал 2020 року

Звіт про надходження та використання коштів загальногофонду за І квартал 2020р.

Баланс за ІI квартал 2020 року

Звіт про фінансові результати за ІI квартал 2020 року

Звіт про надходження та використання коштів загального фонду за ІІ квартал 2020р.

Звіт про надходження і використання коштів, отриманих як плата за послуги за ІІ квартал 2020р.

Звіт про надходження і використання коштів, отриманих за іншими джерелами власних надходжень за ІІ квартал 2020р.

Звіт про надходження і використання інших надходжень спеціального фонду за ІІ картал 2020р.

Звіт про заборгованість за бюджетними коштами за ІІ квартал 2020р.

Баланс за ІIІ квартал 2020 року

Звіт про фінансові результати за ІIІ квартал 2020 року

Звіт про надходження та використання коштів загального фонду за ІІІ квартал 2020р.

Звіт про надходження і використання коштів, отриманих як плата за послуги за ІІІ квартал 2020р.

Звіт про надходження і використання коштів, отриманих за іншими джерелами власних надходжень за ІІІ квартал 2020р.