Що зроблено в Хоростківській громаді у травні?
‼️Продовжуємо розпочату практику звітування про хід реалізації інфраструктурних проектів у громаді.
Отож, у травні вдалось реалізувати ряд нижче перелічених проектів, націлених на покращення інфраструктури у громаді.

Село Великий Говилів:
Встановлено автобусну зупинку біля сільського будинку культури – 16000грн.;
Встановлено паркові ліхтарі біля будинку культури – 28000грн.;
Підготовлено фундамент під пам’ятник Є. Олесницькому, та здійснено мощення доріжки з бруківки до місця, де буде встановлено пам’ятник.

Село Малий Говилів:
Здійснено поточний ремонт зовнішніх стін фасаду ФАПу – 14820 грн.;
Встановлено огорожу біля ФАПу

Село Сорока:
встановлено огорожу на сільському цвинтарі;
Здійснено поточний ремонт дороги вул. Чернеча.

Село Верхівці:
Зроблено ремонт пам’ятника загиблим односельчанам у Другій світовій війні (будівництво огорожі і встановлення доріжки до памятника)
Реалізовано будівництво вуличного громадського туалету біля сільського клубу – 8000грн..

Село Перемилів:
Здійснено капітальний ремонт вхідного коридору в ЗОШ І-ІІ ст. с. Перемилів

Село Карашинці:
Здійснено капітальний ремонт внутрішніх приміщень сільського клубу – 42000 грн.

Село Хлопівка:
Зроблено поточний ремонт дороги по вул .Шевченка (Ямковий ремонт асфальтобетонного покриття струменевим методом із застосуванням бітумних емульсій)
Здійснено внутрішній ремонт сільської бібліотеки (заміна вікна, дверей, встановлення ламінату, плитки, стелі) – проект реалізовується спільно з Програмою DOBRE

Місто Хоростків:
Облаштовано стоянку для автомобілів біля школи-гімназії - 170026,00 грн.;
Здійснено капітальний ремонт музичного залу у Хоростківській музичній школі – 25402грн.;
Здійснено капітальний ремонт тротуару біля дитячого садочку №2 по вул.Івасюка – 119484грн;
Встановлено лавочки на шкільному стадіоні ЗОШ І-ІІІ ст. №1- гімназія – 8847,80грн.
Встановлено вуличні тренажери на міському стадіоні в центрі міста (проект Громадського бюджету) – 54514,4
Додатково облаштовано в урочищі «Дубина» 3 відпочинкові зони (столи, лавочки, місця для барбекю) та спортивний простір із встановленням футбольних воріт, стійок та сітки для волейболу, баскетбольного щита – 9952,10;
Здійснено поточний щебеневий ремонт дороги по вул.Галицька- 2185277,80грн.