Напрацьоване Групою стратегічного планування бачення розвитку Хоростківської ОТГ звучить так:

Хоростківська ОТГ – громада, розташована в серці Тернопільської області. Громада відрізняється багатою культурно-історичною спадщиною, входить до переліку історичних місць України завдяки одному з найбільших палацових комплексів та низці релігійних споруд.

Майбутнє громади спільними зусиллями влади і мешканців будуватиметься навколо туризму, який базується не лише на історичних об’єктах, а й на розвинутих місцевих традиціях. Громада має багато висококооплачуваних робочих місць в сільському господарстві, передусім в рослинництві і переробці.

Велика кількість робочих місць забезпечує мешканцям життєву стабільність та особистий розвиток, а високі доходи громади – розвиток комунальної сфери і надання якісних суспільних послуг на високому рівні.

З повним обсягом СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ ХОРОСТКІВСЬКОЇ ОТГ НА 2019-2026 роки можна ознайомитися тут.

Рішення міської ради про затвердження Стратегії розвитку ОТГ

Звіт моніторингу виконання заходів Стратегії