Тернопільська область, Чортківський район

Цивільний захист

Пам'ятка безпека на льоду

Щоб уникнути виникнення нещасних випадків на водоймах нагадуємо правила безпечного перебування на льоду:

17:25 09.08.2021

Пам'ятка пожежі в природних екосистемах

З початком весняного періоду починаються господарські роботи – люди прибирають присадибні ділянки і подвір’я, спалюють сміття. Через це з’являється небезпека виникнення пожеж, адже залишене без нагляду вогнище, навіть при невеликому вітрі, може призвести до трагічних наслідків. Іноді сухі гілки та листя господарі поливають бензином чи іншими легкозаймистими речовинами, через що вогонь миттєво охоплює купи сміття.

17:10 09.08.2021

Пам'ятка при користуванні електронагрівальними приладами

Експлуатуючи нагрівальні прилади, слід пам’ятати про те, що вони можуть стати причиною пожежі. Щоб запобігти небезпечних перегрівань, не можна встановлювати електрокаміни ближче 0,5 м від стін та меблів. Крім того при роботі і зберіганні електрокаміна на його поверхні накопичується пил, який може спалахнути. Необхідно протирати камін від пилу м’якою ганчіркою.

16:49 09.08.2021

Пам'ятка безпека на воді

Відпочиваючи на воді, завжди треба пам’ятати про безпеку. Знання та виконання правил поведінки на воді є запорукою безпеки вашого життя та життя ваших дітей, а також отримання задоволення на відпочинку. Відпочивати на воді (купання, катання на човнах) бажано тільки у спеціально відведених та обладнаних для цього місцях.

16:38 09.08.2021

Пам'ятка сильний вітер

Сильні вітри та шквали – це стихійне лихо, яке виникає в будь-яку пору року. При виникненні стихійних гідрометеорологічних явищ (сильний вітер швидкістю 25 м/с і більше, шквали та смерчі) дотримуйтесь правил безпеки при несприятливих погодних умовах:

16:14 09.08.2021