Навчаємось з DOBRE: «Академія лідерства», тренінг «Інструменти громадської участі», Молодіжний форум «DOBRE ДІЙ»

1. Заступник міського голови Ольга Лівель Olga Livel взяла участь у 2-й сесії навчальної програми «Академія лідерства для місцевого самоврядування», що реалізовується програмою DOBRE у співпраці з Радою Європи, Фондом Розвитку Місцевої Демократіі, яка проходила в м. Кельце, Польща, з 11 по 15 березня. 
   Протягом тижня команда керівників громад- партнерів програми DOBRE з шести областей України мали змогу навчатись інноваційних методів управління, доланню комунікативних бар’єрів, важливості емоційного інтелекту. 
  Також на прикладі досвіду польських ґмін Моравіце, Хенчіне, Балтов представники об’єднаних територіальних громад вивчали успіхи реформи децентралізації в західних сусідів та можливість впровадження механізмів трансформацій в українських громадах.

Фото без опису

Фото без опису


2. "Інструменти громадської участі" - тренінг в рамках програми DOBRE, який проходив 13-14 березня у м. Тернопіль. Участь у цьому заході взяла команда Хоростківської ОТГ у складі директора школи-гімназії Людмила Крицька, практичного психолога опорного навчального закладу Комінко Г.І., директора Міського будинку культури Березюк Н.І., начальника відділу земельних ресурсів Качуровського М.З. та спеціаліста І категорії з питань екології та охорони праці Хоростківської міської ради Дудара Р.І.. Учасники заходу знайомились з інструментами громадськоі участі, вивчали механізми їх впровадження. Представники Хоростківської ОТГ успішно презентували та поділились власним досвідом запровадження тих інструментів, які у нас вже працюють, зокрема, бюджет участі, та висловили бажання і необхідність запустити в роботу «Молодіжну раду». 
   Цінним також було спілкування з іншими громадами в питанні залучення громадськості та втіленні цікавих ідей.

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису


3. Як реалізувати класні ідеї у своїх об'єднаних громадах - вчилися хоростківські учасники молодіжного форуму "DOBRE DIY" у Тернополі - о.Петро Панасюк, Веселовський Н.І., Неля Колосівська, Анатолій Кучвара, Юля Пастернак, Оксана Фечан спільно з молоддю 5 нових громад-партнерів DOBRE у Тернопільській області. 
   Протягом двох насичених днів роботи із найкращими менторами, цікавих дискусій учасники заходу творили ідеї проектів, які ми скоро зможемо реалізувати за підтримки програми DOBRE.

Дякуємо всім активним учасникам навчань за те, що долучаєтесь, та прагнете творити зміни у нашій громаді разом! 

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Гід державних послуг. Банер