В Хоростківському ЦКіД відбулася зустріч з молоддю Хоростківської ОТГ в рамках розробки молодіжного проекту на отримання фінансування від програми DOBRE на суму 10 тис. дол.
   Під час зустрічі хоростківською командою DOBRE-ДІЙ було представлено напрацювання Форуму, який проходив 14-15 березня в м.Тернопіль. Спільно з молоддю громади обговорювали важливі проблеми та можливі шляхи їх вирішення. Звучало багато цікавих творчих пропозицій, спрямованих на вирішення проблеми дозвілля, спорту.
   Результатом зустрічі стало формування переліку молодіжних ідей – це і створення молодіжного центру, і велопарковки, спортивні, баскетбольні майданчики, сезонний каток, дерево гаджетів, пікнік-зона, театральна студія, розважальний парк, тенісний корт, скейт-парк, мобільна сцена, мобільний кінотеатр, fashion-week, рекреаційно-дозвіллєва зона тощо.
   Найбільш актуальні та підтримані молоддю громади пропозиції будуть вивчені на предмет можливості втілення з юридичної та бюджетної сторони та будуть представлені програмі DOBRE для погодження та здійснення наступних кроків у втіленні проекту.
   На завершення зустрічі заступник міського голови Ольга Лівель Olga Livel презентувала молодіжній аудиторії такий інструмент участі як «Молодіжна рада» та висловила велику вдячність всім учасникам заходу за активну позицію, цікаві ідеї та пропозиції.
Будуємо наше майбутнє разом!