В рамках першого ознайомчого візиту в Хоростківську громаду завітав керівник програми DOBRE в Україні Бері Рід з консультантами програми Андрієм Мартишком, Михайлом Козирєвим та Михайлом Цьомиком.
   Візит розпочався з робочої зустрічі з міським головою, заступниками, депутатами,молоддю громади, під час якої гостям було представлено інформацію про громаду, обговорили позивні сторони та проблеми, а також окремо- співпрацю з Програмою DOBRE та її вклад в громади-партнери.
Після зустрічі гості спільно з міським головою Степан Гладун та заступниками Olga Livel та Петром Сліпцем побували на підприємстві «ІНТЕРФОМ ЗАХІД», відвілали стару частину міста - палацовий комплекс, побували в музичній школі, дендропарку, міському будинку культури.
   Програма DOBRE USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) – це п’ятирічна програма, що виконується міжнародною організацією Глобал Комʼюнітіз ( Global Communities ) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Програма спрямована на посилення місцевого самоврядування та створення кращих умов для розвитку ОТГ, підвищення рівня залученості громадян до прийняття рішень та забезпечення підзвітності та прозорості в громадському управлінні. Програма USAID DOBRE працює в 7 цільових областях: Миколаївській, Херсонській, Дніпропетровській, Івано-Франківській, Харківській, Кіровоградській та Тернопільській. DOBRE провела відбір на конкурентних та прозорих засадах та надаватиме пряму допомогу 75 об’єднаним територіальним громадам в цих областях.