Разова грошова виплата до Дня Незалежності України для ветеранів війни

❗️ ❗️ ❗️ Шановні жителі Хоростківської територіальної громади! ❗️ ❗️ ❗️

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 27 липня 2023 року №754 «Деякі питання соціального захисту ветеранів війни та жертв нацистських переслідувань» Пенсійним фондом України буде здійснюватись разова грошова виплата до Дня Незалежності України, передбачена законами України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” і “Про жертви нацистських переслідувань” (далі - грошова допомога).

Громадянам, які мають право на грошову допомогу (учасники бойових дій, ветерани війни) необхідно особисто звернутися до відділу обслуговування громадян №4 (сервісного центру) Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області, який знаходиться за адресою: смт Гусятин, проспект Незалежності, 50.

При собі потрібно мати оригінали та копії таких документів: паспорт громадянина України, довідку про присвоєння ідентифікаційного номера, відповідне посвідчення (учасника бойових дій, ветеран війни, довідку з банку про банківські реквізити карткового рахунку заявника.

* для осіб не песійного віку.