Оголошення про проведення громадських слухань!

20 серпня 2023 року о 15:00 год., у Великоговилівському старостинському окрузі №1 Хоростківської ТГ Чортківського району Тернопільської області будуть проводитись Громадські слухання в приміщенні будинку культури села Великий Говилів, щодо напрямків використання будівель та території колишньої ферми.

Організатором проведення громадських слухань від імені органу місцевого самоврядування є Хоростківська міська рада, за ініціативи старости Великоговилівського старостинського округу №1.

Усі пропозиції, зауваження та рекомендації щодо питання, яке виноситься на громадське слухання приймаються в усній, письмовій та електронній формі до 14 серпня 2023 року 17:15 год. Адреса: 48241, Тернопільська область, Чортківський район, м. Хоростків, вул. Князя Володимира, 17. Електронна адреса: horrada@ukr.net