Грушко Адрій Миколайович - звіт за діяльність

Дата: 01.02.2020 10:03

Я , Грушко Андрій Миколайович, депутат Хоростківської ОТГ від Перемилівського старостинського округу, являюсь головою постійної комунальної  депутатської комісії. Проходив навчання в м. Київ «Виконання депутатських повноважень депутатами місцевих рад».

Прийом громадян проводжу кожного третього понеділка місяця в приміщенні адмінбудинку с. Перемилів. Приймав активну участь в написанні проектів та організації голосування по Громадському бюджету. Два проекти з нашого старостинського округу стали переможцями. За мого сприяння з обласного бюджету була виділена матеріальна допомога на лікування одного з жителів нашої громади.

Приймав активну участь в організації та облаштуванні спортивних майданчиків в м.Хоростків.

Ініціюю облаштування стадіону у с. Верхівці.