Могильницький Іван Йосипович - звіт за діяльність

Дата: 01.06.2020 09:07

Я ,Могильницький Іван Йосипович, є депутатом Хоростківської ОТГ від виборчого округу с. Хлопівка.  На даний час є головою постійної комісії з земельних питань. Під час здійснення депутатських повноважень керуюсь виключно Конституцією України і Законами України.

Впродовж 2019 року відвідав усі 13 пленарних засідань 10 сесій Хоростківської ОТГ, так як вважаю це своїм обовязком перед виборцями. Брав активну в роботі постійної земельної комісії – проведено 16 засідань. Проходив навчання за сприяння Програми DOBRE, брав активну участь у підготовці та обговоренні проектів, фінансованих програмою DOBRE  і громадським бюджетом.

У 2018-2019 роках за мого сприяння було здійснено підключення інтернету Хлопівської початкової школи, організоване гаряче харчування в початкових класах.

Приймав участь в активізації мешканців у голосуванні за проект громадського бюджету по облаштуванні дитячого майданчика у с. Хлопівка.

Наше село виграло грант сумою 5 тис дол. Від програми DOBRE на ремонт сільської бібліотеки.

Щиро вдячний за значну допомогу заступнику міського голови Лівель О.О. та бібліотекару Боднар М. І.

У 20019 році ,враховуючи численні звернення виборців, за мого сприяння була виділена додаткова земельна ділянка для громадського пасовища.

В даний час прикладаю зусиль для облаштування вуличного освітлення, також шукаємо шляхи вирішення проблем сміттєзвалища, яке межує з нашим селом.

У своїй депутатській діяльності завжди стараюсь аналізувати і враховувати потреби своїх виборців – жителів нашої ОТГ.