ОПИТУВАННЯ В ГРОМАДІ

Від 29.11.2021р. до 15.12.2021р. в Хоростківській ТГ буде проводитися опитування жителів громади.

Мета опитування: визначення громадської думки щодо якості обслуговування доріг і тротуарів в громаді.

Опитування будуть проводити інтерв’юери – представники міської ради та активісти.

Результати опитування будуть враховані при прийнятті рішень щодо покращення обслуговування доріг та тротуарів Хоростківської ТГ.

Звіт про результати опитування буде оприлюднений 22.12.2021р. на офіційному сайті ОТГ та на сторінці Facebook Хоростківської міської ради.

Детальну інформацію про опитування можна отримати за телефоном: 0976530051- Руслан .

Будемо вдячні за участь в опитуванні, ваші відгуки допоможуть покращити обслуговування доріг і тротуарів в нашій ТГ.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ:

ОПИТУВАННЯ Є АНОНІМНИМ
Для участі в опитуванні вам НЕ ПОТРІБНО пред’являти будь-які документи. Інтерв’юер може попросити у вас номер телефону та адресу місця проживання, це потрібно для перевірки роботи самого інтерв’юера.
Анкета складається з 5-7 питань.
Анкета заповнюється з ваших слів ВИКЛЮЧНО В ЕЛЕКТРОННІЙ ФОРМІ (відповіді вносяться
в телефон або планшет). ПІДПИСУВАТИ НІЧОГО НЕ ПОТРІБНО.

На вимогу інтерв'юер повинен пред'явити свій паспорт або водійське посвідчення та лист
від Хоростківської міської ради, який посвідчує його участь у опитуванні.

ЯКЩО:

Від вас вимагають показати або надати копії будь-яких документів
Вас просять підписати будь-який документ (анкета, список тощо)
Інтерв’юер знаходиться у стані алкогольного або наркотичного сп’яніння, веде себе
агресивно або неадекватно

НЕГАЙНО ПОВІДОМТЕ ПРО ЦЕ ЗА ТЕЛЕФОНОМ : 0976530051- Руслан