Застосування ID-картки в сучасних умовах

Сьогодні для власників ID-картки відкривається багато переваг:

По-перше, документ поєднує в собі сучасний дизайн у вигляді пластикової картки з чіпом, на якому зберігаються біометричні дані власника, зокрема, цифрова фотографія, підпис та відбитки пальців. Тобто ніхто, крім власника ID-картки не зможе нею скористатися, порівняно з паспортом громадянина України у вигляді книжечки. Що є значною перевагою у оформленні ID-картки.

По-друге, за допомогою ID-картки можна із зручністю користуватися електронними сервісами, що запроваджуються в різних сферах;

По-третє, власники ID-карток мають можливість отримати цифровий документ у мобільний додаток ДІЯ. Е-паспорт у Дії є цифровим аналогом паперових документів. В умовах карантину це особливо актуально.

Крім того, паспорт у смартфоні можна застосовувати:

-під час подорожі літаком та поїздом;

-для підтвердження віку;

-для отримання поштових послуг;

-для підтвердження особи у правоохоронних органах;

-для отримання послуг зв'язку;

-для отримання держпослуг у додатку "Дія";

-для банківських операцій;

-для готельних послуг;

-та інше.

Також, для власників ID-карток  послуга зі зміни місця реєстрації буде доступна онлайн у застосунку ДІЯ.

ID-картка є паспортом громадянина України, який посвідчує особу і підтверджує громадянство БЕЗ подання будь-яких додаткових документів!

Зручно, що ідентифікаційний код також візуально нанесений на ID-картку і папірець з кодом носити з собою не потрібно! Також немає необхідності кожного разу змінювати документ, оскільки змінна інформація, до якої належить реєстрація місця проживання, сімейний стан та відомості про дітей додається на електронний носій і змінюється у будь-якому підрозділі міграційної служби.

Не менш важливою перевагою ID-картки є можливість отримати кваліфікований електронний підпис (КЕП) на чіп ID-картки, що надасть можливість доступу до різноманітних електронних сервісів державних органів, до адміністративних та банківських послуг не виходячи з дому. Такий електронний ключ видається на 2 роки.

Більше інформації про особливості оформлення та видачі паспорта громадянина України у форміID-картки можна отримати:

-на офіційномувеб-сайті ДМС ( https://dmsu.gov.ua/faq/pasport-gromadyanina-ukrajni-id-kartka.html ),

-офіційній сторінці Міграційної служби в Тернопільській області

- у соцмережі Facebook (https://www.facebook.com/udmstp)

-безпосередньо у підрозділі міграційної служби області.

Оформляйте та користуйтеся перевагами ID-картки,адже це сучасно, зручно та комфортно.