Тернопільська область, Чортківський район

Відкриття молодіжного простору DUBYNA SPACE

Дата: 20.07.2020 10:08

19 липня 2020 року в центральному парку м.Хоростків відбулося відкриття молодіжного відпочинково-розважального простору DUBYNA SPACE. У зв'язку з карантинними обмеженнями подія відбулася без глядачів та гостей, однак не пройшла повз увагу місцевих маленьких мешканців. Відразу після відкриття підростаюче покоління хоростківчан взялося випробовувати тренажери, гойдалки та інше встановлене обладнання. Відтепер у молодих батьків, учнів та студентів з'явилася гідна альтернатива для корисного та приємного проведення часу на свіжому повітрі. А в новозбудованій альтанці буде змога проводити навчальні, робочі та розважальні збори.