Служба в армії: JUST DO IT

Дата: 05.10.2020 16:00

Хоростківська міська рада спільно з представниками Гусятинського районного військового комісаріату проводить агітаційну роботу щодо вступу призовників до лав Збройних Сил України. Зокрема, протягом серпня та вересня проводили зустрічі з молоддю в центрі м.Хоростків та інших селах Хоростківської ОТГ.

Варто зауважити, що підростаюче покоління цікавиться такою можливістю, однак хлопців більше приваблює військова служба за контрактом. Це можна пояснити матеріальним забезпеченням військовослужбовців, особливо на фоні сучасної соціально-економічної ситуації в Україні. Також після закінчення військової служби є можливість вступити у вищий військовий навчальний заклад без проходження вступних іспитів.

Нагадуємо, в жовтні-грудні 2020 року триває призовна кампанія на строкову службу в Збройних силах України. Закликаємо юнаків віком 20-27 років внести свій вклад у побудову сильної та незалежної держави!