Моніторинг якості повітря відтепер - і в Хоросткові!

Дата: 04.12.2019 12:05

Між Хоростківською міською радою та ГО «Платформа Громадський Контроль» підписано меморандум про співпрацю щодо громадського моніторингу якості повітря, згідно якого міській раді була передана станція для вимірювання різних показників якості повітря. Пристрій кожні 145 секунд вимірює місткість забруднюючих речовин, серед яких дрібнодисперсний пил фракцій РМ10 та РМ2.5, який спричиняє цілу низку серцево-судинних, алергічних та дихальних захворювань. Встановлена станція за адресою: м.Хоростків, вул. Богдана Лепкого,1.

Дані, які передаються, доступні для загального перегляду в інтернет-мережі. Переглянути відомості про станцію моніторингу якості повітря та іншу цікаву екологічну інформацію можна на сторінці www.saveecobot.com. Карта забруднення повітря України доступна за посиланням: www.saveecobot.com/maps.