«Тренуємо тіло в християнському дусі»

18 липня у Хоросткові відбувся Відкритий турнір з міні-футболу «Тренуємо тіло в християнському дусі»
Ініціатором та організатором заходу виступив о.Петро Панасюк
У заході взяла участь заступниця міського голови Olga Livel, звернувшись до учасників змагань з вітальним словом.

Змагались у турнірі 6 дитячих команд з Копичинець, Борщова, с.Жеребки Підволочиського р-ну, сіл Гайворонка та Іванівка Теребовлянського р-ну та м.Хоростків разом із своїми наставниками-духівниками.

Зігравши у коловій системі по 5 матчів, кожна з команд твердо боролась за перемогу, проте в підсумку найкращими виявились господарі. Другу та третю сходинку посіли команди з Борщова та с.Гайворонка відповідно.

Родзинкою турніру став супер-фінал, в якому у товариському матчі зустрілись переможці з командою наставників-священників.

За підсумками спортивного дня всі учасники турніру нагороджені грамотами, призери- медалями, переможці - Кубком, а всі причетні до організації заходу- пам’ятними подяками.