Петриківський розпис

Дата: 06.07.2019 09:10

4-5 липня в Міському будинку культури відбулися майстер-класи для дітей та молоді з навчання Петриківського розпису. Очолили творчий процес керівник художнього відділення Хоростківської школи естетичного виховання Комар Марія Степанівна та бібліотекар Хоростківськоі бібліотеки для дітей Гриб Оксана Степанівна.
 Участь у творчих майстернях взяли школярі навчальних закладів Хоростківської громади.
 Петриківський розпис, або «петриківка» — українське декоративно-орнаментальне народне малярство, яке сформувалося на Дніпровщині в селищі Петриківка, звідки й походить назва цього виду мистецтва.
   Петриківський розпис - це традиційний український художній стиль. У ньому безліч мальовничих квітів та дивних птахів, що манять своєю красою та барвистими візерунками.