Хоросткову 455

Дорога громадо!!!
Сьогодні нашому місту Хоросткову, котре барвистим килимом розкинулось на березі р. Тайни і є адміністративним центром нашої громади, виповнюється 455 річниця від дня заснування. Це чудовий ювілей з великим історичним минулим.
Я щиро вітаю всіх нас з цим святом!
Бажаю всім міцного здоров'я, натхнення й творчого підходу до виконання будь-якої справи.
Дорогі хоростківчани! Щиро дякую усім за любов та вірність рідному місту.
Хай квітне та розвивається наш рідний край!
Хай мир, добробут, суспільна злагода, взаємна повага та довіра панують серед нас.
З Днем народження, рідне місто!
Щорічно в останню неділю червня ми відзначаємо й День молоді. Це свято особливе та унікальне, бо саме такою є молодість. Це неповторна та відповідальна пора, коли людина вступає у самостійне життя, ухвалює свої перші власні рішення. Це та пора, коли маленька перемога стає запорукою життєвого успіху.
Я щиро вітаю з цим святом усіх жителів Хоростківської ОТГ!
Молодість – безцінний дар природи. Його треба приймати з вдячністю, намагатися використати всі переваги цієї прекрасної миті життя. Будьте активними, здобувайте знання, наполегливо працюйте над собою, будуйте великі плани на майбутнє.
Сучасні і освічені, ви – творці сьогодення та майбутнього. Ваші енергія і завзяття, оптимізм і наполегливість знаходять втілення у бізнесі, політиці, у науці, на виробництві, у спорті та мистецтві.
З нагоди свята бажаю усім творчої енергії, незалежних думок та сил, втілення в життя всіх планів.
Твердо знайте – молодість не вік, молодість – це стан душі. Залишайтеся молодими!

З повагою міський голова Степан Гладун.