Хоростківська ОТГ відзначила день громади

Шановні жителі Хоростківаської ОТГ!
Ось уже півтора року Хоростківська об’єднана територіальна громада - є великою і дружньою родиною. І я вірю, що наше бажання змінити своє життя на краще, готовність працювати, а головне – небайдужість ,зробить кожен населений пункт нашої громади процвітаючим.
Я дуже хочу, щоб у нас завжди панував мир, добробут, суспільна злагода, взаємна повага та довіра.
Ми повинні берегти наші традиції, звичаї нашої громади, примножуючи її здобутки на радість нашим дітям та внукам, тому бережімо нашу громаду, не цураймося її, бо - це криниця нашого родоводу, це наша велика родина, частинка нашої України.
Нехай щастя та добробут живуть на кожній вулиці, у кожному домі, у кожній родині, поєднуючи всіх нас у згуртовану та небайдужу громаду!
Хай сяють посмішки і лунають пісні. Хай добро і достаток завітають у кожну оселю. Нехай святковий настрій не покидає вас цілий рік. Зі святом вас, шановна громадо!

З повагою , Хоростківський міський голова Степан Гладун