Атестація педагогічних працівників

Атестація педагогічних працівників – це система заходів, спрямована на всебічне комплексне оцінювання їх педагогічної діяльності, за якою визначаються відповідність педагогічного працівника займаній посаді, рівень його кваліфікації, присвоюється кваліфікаційна категорія, педагогічне звання.

Атестація керівників закладів освіти та вчителів— складова частина підвищення кваліфікації. Вона передбачає зростання професіоналізму, розвиток творчої активності, стимулювання діяльності,диференційоване оцінювання результатів педагогічної праці.
9 квітня 2019 року атестаційна комісія відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Хоростківської міської ради провела засідання з питань атестації педагогічних працівників закладів освіти на відповідність займаній посаді, присвоєння кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії», присвоєння педагогічних звань, на відповідність раніше присвоєних кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічного звання.
Цього року атестувалося 20 педагогічних працівників:
4 педагоги –НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №1– гімназія» м. Хоростків ,
6-- НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів №2-ДНЗ» " м. Хоростків,
1- Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с. Клювинці,
2- Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів села Увисла,
3- 3- Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів села Перемилів,
4- 3- Великоговилівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів та Малоговилівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І ступеня-дошкільний навчальний заклад" та
5- завівдувач Великоговилівського дитячого садка «Барвінок».
Результати атестації показали високий рівень професійної майстерності,володіння працівниками освіти інноваційними методиками й технологіями , активного їх використання та поширення, впровадження передового педагогічного досвіду, застосування нестандартних форм проведення уроку та позаурочних заходів.