МАЙСТЕР-КЛАС писанки "Сонце в долоні".

У Хоростківській міській бібліотеці для дорослих відбувся мистецький захід з виготовлення символу Великодня - писанки.
Навчала колег-бібліотекарів цьому народному мистецтву фахівець дитячої бібліотеки Оксана Гриб, яка попередньо мала змогу відвідати такий захід під назвою «Великодня Веселка» у Тернопільському «Пласті» і повчитись мистецтву писанкарства у відомих народних майстринь.
   Підтримку у навчанні та проведенні майстер-класів надав МРІЯ Агрохолдинг - MRIYA Agro Holding, забезпечивши учасників заходів наборами для писанкарства- писачками, фарбами, схемами.
   Найближчим часом до Великодня планується проведення таких майстер-класів спільно з Хоростківською станицею «ПЛАСТу»- Olga LivelІрина Собків для учнів шкіл, молоді громади, адже збереження і примноження народних традицій - обов’язок сьогодення.