70 років від дня народження Володимира Івасюка

Дата: 05.03.2019 09:15

4 березня цього року виповнилося 70 років від Дня народження одного з творців української естрадної музики , композитора , виконавця, поета Володимира Івасюка.
Саме з цієї нагоди відбулась презентація ексклюзивних знімків Володимира Івасюка у Хоростківській бібліотеці для дорослих. А привіз до нас цю цікаву виставку журналіст, дослідник та колекціонер Роман Карлович Островський із Копичинець, який також розповів багато маловідомих фактів з біографії Володимира Івасюка...
Хоростківчани , звичайно , зустріли журналіста доволі гостинно , підготувавши коротку біографічну розповідь про Маестро і ,виконавши спільно всім нам відому "Червону Руту". Підготували виступ працівники бібліотеки під керівництвом Люби Іванівни Росяк спільно з гуртком "Сокіл -Джура" школи №2 та вчителем історії Вітою Олександрівною Железняк.
Варто зауважити, що виставка відбулась у оновленому приміщені частини бібліотеки, яке слугуватиме для проведення подібних заходів у Хоростківській ОТГ. Міський голова Степан Васильович Гладун щиро подякував Роману Карловичу за те, що він привіз фотовиставку присвячену Володимиру Івасюку у Хоростків і таким чином збагатив нас новою, для багатьох невідомою, інформацією про автора "Червоної Рути".