Перший дзвоник

Дата: 01.09.2018 12:20

Кажуть цей День чи не найважливіший в житті кожної людини. Адже хтось цього дня вже вкотре поспішає до школи, щоб ступити на чергову сходинку до майбутнього, хтось прагне освіжити в пам’яті зворушливі спогади про минулі шкільні роки, а хтось несе запашні квіти, щоб привітати свою першу вчительку, яка на довгі роки залишилася в серці. Цей День ми називаємо Днем знань або Першим дзвоником. Саме тому вересневий шкільний дзвінок знову зібрав велику шкільну родину, а вулиці ожили від дитячого щебету, юнацьких посмішок та чарівної хуртовини осінніх квітів.
Так, сьогодні 3 вересня у загальноосвітніх навчальних закладах Хоростківської ОТГ відбулось Свято першого дзвоника. Цьогоріч першокласниками шкіл громади стало 159 дітей, які ступають на незвіданий шлях пізнання та навчання і будуть подорожувати по чудесній дорозі Країни Знань 12 років.
В урочистостях взяли участь міський голова Степан Гладун, його заступник по гуманітарній роботі Ольга Лівель,в.о. старости у кожному селі та священнослужителі. Схвильовані батьки, привітання від гостей, виступи активу шкіл, вітальні слова випускників та першокласників… Свято пройшло по - домашньому теплим.. А на завершення свята під звуки шкільного дзвоника найменші школярі в супроводі своїх старших товаришів та перших вчителів попрямували на перший в своєму житті урок.
Тому вітаємо усю Велику шкільну громаду нашої ОТГ зі святом.