Третій заступник голови

Петро Сліпець – заступник Хоростківського міського голови.

7 серпня, у приміщенні міського Будинку культури під головуванням міського голови Степана Гладуна пройшло друге пленарне засідання сьомої сесії VIII скликання Хоростківської міської ради, на яке прибуло 19 обранців.

Скориставшись своїм правом міський голова Степан Гладун запропонував кандидатуру Петра Сліпця на третє вакантне місце заступника міського голови, якого депутати підтримали і обрали одноголосно.

Біографія

Петро Ярославович Сліпець, народився 25 січня 1970 року в селі Перемилів Гусятинського району Тернопільської області. Громадянин України.
В 1989 році закінчив Чортківське педагогічне училище.
В 1998 році закінчив Львівський житлово – комунальний коледж за спеціальністю експлуатація газових мереж.
З 1991 року працював вчителем початкових класів.
У 1995 році призначений на посаду диспетчера АДС в ПАТ «Гусятингаз».
З 2003 року обіймав посаду майстра з експлуатації внутрібудинкової служби.
У 2014 році призначений начальником Гусятинського УЕГГ ПАТ «Тернопільгаз», де працював по даний час.
У 2006 році обирався депутатом Гусятинської районної ради.
У 2015 році обраний депутатом Тернопільської обласної ради. Член постійної комісії з питань земельних відносин, агропромислового комплексу та розвитку села.
Проживає у селі Перемилів.