Хоросткову 454

Дорогі хоростківчани та гості міста!
     Щиро вітаю всіх із сьогоднішнім святом. Бо Хоростків цього року святкує свою 454 річницю. Історія забрала багато часу. За цей період місту та його жителям судилося пройти безліч випробувань, зазнати падінь і нових злетів. Та незмінними упродовж століть залишалися любов до свого краю, бажання бачити своїх дітей та онуків щасливими, а небо над рідною землею - мирним.
     Хоростків славиться гарними краєвидами, храмами і церквами, проте найбільша гордість нашого міста - це його люди. Саме вони створили для нас унікальну спадщину.
   Пам'ятаючи минуле, ми впевнено торуємо шлях у майбутнє. І сьогодні ми шануємо світлу пам'ять нашого минулого. Шануючи власну історію, подвиги своїх земляків, ми закладаємо міцну основу для високих досягнень на благо Хоросткова. А сучасний Хоростків поволі розвивається - сьогодні ми вже об'єднана громада. і я впевнено можу сказати, що наша громада має усі можливості для процвітання.. А воно залежить від кожного з нас, від наших бажань і зусиль, прагнення ставати ще кращим.
    Отож, шановні хоростківчани! З нагоди цього великого свята бажаю всім вам і вашим родинам миру, злагоди, добра, благополуччя, успіхів, світлої долі, впевненості у завтрашньому дні, міцного здоров'я і натхнення у праці задля розвитку Хоросткова та щасливого майбутнього .
З днем Хоросткова, дорогі земляки!
З повагою міський голова Степан Гладун

Концерт:

Фото без описуспівачка Рінея

співачка Алла Івашина

Народний артист України Гриць Драпак

Заслужений артист України Павло Доскоч

Велопробіг у День міста Хоросткова поволі стає доброю традицією для його жителів)

Більше фотографій можна побачити у facebook на сторінці міської ради!