В Хоросткові скоро запрацює третій спиртзавод на Тернопільщині

Дата: 07.05.2018 14:45

Спиртзавод у Хоросткові модернізують: завозять нове обладнання, а старе демонтують. Підприємства , які зараз вимушено простоюють, мають отримати «нове дихання».

Про це заявив в.о. директора ДП «Укрспирт» Юрій Лучечко під час робочого візиту на Тернопільщину.

Хоростківський спиртзавод внесено у стратегічний план розвитку спиртових підприємств Тернопілля. За словами керівника «Укрспирту», він стане першим, де модернізують обладнанням з глибокої переробки відходів бродіння. Адже застаріле обладнання не давало можливості відновити виробництво з конкурентним продуктом та за конкурентною ціною.

За словами першого заступника голови Тернопільської ОДА Івана Крисака, сьогодні в області перемінно працює лише два заводи. Проте, не зважаючи на складнощі, третина спирту в Україні виробляється саме в Тернопільській області.