# Тип Дата Номер Назва
362 РІШЕННЯ
363 РІШЕННЯ
ВОСЬМЕ СКЛИКАННЯ
12.03.2019 1010 «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу даної земельної ділянки у спільну сумісну власність гр. Лапук Ганні Дмитрівні ,гр. Лозінській Марії Степанівні, гр.Лозінському Ярославу Дмитровичу, гр. Кучварі Ірині Ярославівні, що знаходиться в с.Увисла вул. Миру, 119»
364 РІШЕННЯ
ВОСЬМЕ СКЛИКАННЯ
12.03.2019 1009 «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу даної земельної ділянки у власність гр. Зимі Павлу Івановичу , що знаходяться в с. Хлопівка вул. Наливайка, 18»
365 РІШЕННЯ
ВОСЬМЕ СКЛИКАННЯ
12.03.2019 1008 «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачу даних земельних ділянок у власність гр. Федак Ганні Григорівні , що знаходиться в с. Малий Говилів вул. Князя Василька, 78»
366 РІШЕННЯ
ВОСЬМЕ СКЛИКАННЯ
12.03.2019 1007 «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачу даних земельних ділянок у власність гр. Бабію Василю Івановичу , що знаходиться в с. Великий Говилів вул. Січових Стрільців, 13»
367 РІШЕННЯ
ВОСЬМЕ СКЛИКАННЯ
12.03.2019 1006 «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачу даних земельних ділянок у власність гр. Штафнюку Андрію Павловичу , що знаходиться в с. Великий Говилів вул. Лесі Українки, 9»
368 РІШЕННЯ
ВОСЬМЕ СКЛИКАННЯ
12.03.2019 1005 «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу даної земельної ділянки у власність гр. Пукас Галині Іванівні , що знаходиться в с.Перемилів»
369 РІШЕННЯ
ВОСЬМЕ СКЛИКАННЯ
12.03.2019 1004 «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр.Балицькому Віктору Петровичу, що знаходиться за межами населеного пункту с. Клювинці на території Хоростківської міської ради»
370 РІШЕННЯ
ВОСЬМЕ СКЛИКАННЯ
12.03.2019 1003 «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)та передачу даної земельної ділянки у власність гр. Галкін Ользі Михайлівні, що знаходиться в с.Клювинці вул. Зелена, 17»
371 РІШЕННЯ
ВОСЬМЕ СКЛИКАННЯ
12.03.2019 1002 «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачу даних земельних ділянок у власність гр. Тимків Ользі Іванівні , що знаходиться в м. Хоростків вул. Вибранівська, 5»
372 РІШЕННЯ
ВОСЬМЕ СКЛИКАННЯ
12.03.2019 1001 «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачу даних земельних ділянок у власність гр. Потерлевич Людмилі Миронівні , що знаходяться в м. Хоростків вул. Князя Володимира, 134»
373 РІШЕННЯ
ВОСЬМЕ СКЛИКАННЯ
12.03.2019 1000 «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачу даних земельних ділянок у власність гр.Федору Андрію Івановичу , що знаходиться в м. Хоростків вул. Князя Володимира, 124»
374 РІШЕННЯ
ВОСЬМЕ СКЛИКАННЯ
12.03.2019 999 «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачу даних земельних ділянок у власність гр. Климчуку Миколі Васильовичу , що знаходиться в м.Хоростків вул.Польова, 1»
375 РІШЕННЯ
ВОСЬМЕ СКЛИКАННЯ
12.03.2019 998 «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачу даних земельних ділянок у власність гр. Василів Степанії Петрівні , що знаходиться в м.Хоростків вул.Чорновола, 41»
376 РІШЕННЯ
ВОСЬМЕ СКЛИКАННЯ
12.03.2019 997 «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачу даних земельних ділянок у власність гр. Масловській Ользі Петрівні, що знаходиться в м. Хоростків вул. Чорновола, 12»
377 РІШЕННЯ
ВОСЬМЕ СКЛИКАННЯ
12.03.2019 996 «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачу даних земельних ділянок у власність гр. Мороз Ярославі Іванівні , що знаходиться в м. Хоростків вул. Весела, 17»
378 РІШЕННЯ
ВОСЬМЕ СКЛИКАННЯ
12.03.2019 995 «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачу даних земельних ділянок у власність гр. Мадай Ользі Степанівні , що знаходиться в м. Хоростків вул. Чорновола, 35»
379 РІШЕННЯ
ВОСЬМЕ СКЛИКАННЯ
12.03.2019 994 «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачу даних земельних ділянок у власність гр. Баран Тетяні Митрофанівні , що знаходиться в м.Хоростків вул. Князя Володимира, 77»
380 РІШЕННЯ
ВОСЬМЕ СКЛИКАННЯ
12.03.2019 993 «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу даної земельної ділянки у власність гр. Довганю Андрію Ігоровичу , що знаходиться в м. Хоростків вул. О. Кобилянської.»
381 РІШЕННЯ
ВОСЬМЕ СКЛИКАННЯ
12.03.2019 992 «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу даної земельної ділянки у власність гр. Голубу Ярославу Степановичу , що знаходиться в м.Хоростків»
382 РІШЕННЯ