Робота в транспортній галузі Тернопільщини

  • 27

Є робота в транспортній галузі Тернопільщини

Можливість працевлаштування у транспортній галузі - цілком реальна, адже на ринку праці Тернопільської області постійно є потреба, зокрема, у водіях різних категорій, автослюсарях, автомеханіках та ін.

З початку року в службу зайнятості від роботодавців Тернопільщини надійшло 226 вакансій з транспортної галузі. Найбільше пропозицій роботи - у пасажирському наземному транспорті та вантажному автомобільному транспорті.

На сьогодні у топі за кількістю вакансій - водії (110 пропозицій роботи). Найбільша потреба у водіях автотранспортних засобів (95 вакансій – водії легкових та вантажних машин). Є робота для водіїв навантажувача, тролейбуса, електро- та автовізка.

Водіям автотранспортних засобів найвищу зарплату пропонує ТОВ "Наша птиця" – по 30-35 тис. грн; ФОП Процик Ярослав Ярославович та ФОП Рендович Ірина Василівна – по 30 тис. грн; ФОП Тешнер Євгеній Миколайович – 25 тис.грн.; ФОП Олійник Сергій Олександрович, Прат «Тернопільський молокозавод» та ТОВ «Авакс проф» запрошують водіїв автотранспортних засобів на зарплату 20,0 тис. грн.; КП «Тернопільелектротранс» водіям тролейбуса платитиме по 15 тис. грн.

Роботодавці Тернопільщини також мають пів сотні актуальних вакансій слюсарів та механіків: 16 пропозицій роботи для слюсарів з ремонту колісних транспортних засобів, 7 - слюсарів-електриків з ремонту електроустаткування, 6 - слюсарів з механоскладальних робіт, є 4 вакансії слюсарів з ремонту рухомого складу та ін.

Якщо у Вас немає відповідної кваліфікації, за спрямуванням служби зайнятості можна здобути професію водія автотранспортних засобів категорій В, ВЕ, С, С1, СЕ, С1Е, D, D1, DE, D1E, водія навантажувача, водія тролейбуса.

Якщо Вас зацікавили вакансії та можливість професійної підготовки, за детальною інформацією зверніться у місцевий підрозділ Тернопільського обласного центру зайнятості, в Telegram: @DCZ19_Ternopil (https://t.me/DCZ19_Ternopil) або за тел. «гарячої лінії» - 0635765756.

Шановні роботодавці! Якщо маєте вакансію, її можна подати, скориставшись Електронним помічником Роботодавця: http://surl.li/gmclv, а також через особистий кабінет роботодавця: https://www.dcz.gov.ua/cabinet (можна зайти через чат-бот @DCZWorkNowBbot), вона одразу буде опублікована і рекрутери почнуть підбір кандидатів.

Відділ організаційно-інформаційної роботи

Тернопільського обласного центру зайнятості (тел. 23-49-77)