ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ ЩОДО МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ: «Детальний план території земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в м. Хоростк

  • 40

   ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ ЩОДО МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ: «Детальний план території земельних   ділянок   для   будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд, кадастрові номери земельних ділянок                                          « 6121611000:02:002:0739, 6121611000:02:002:1166», які знаходяться в                           м. Хоростків по вул. Д. Макогона Чортківського району Тернопільської області».

Відповідно до статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 №555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» (із змінами), Хоростківська міська рада повідомляє про початок громадського обговорення щодо врахування громадських інтересів у проекті містобудівної документації: «Детальний план території земельних   ділянок   для   будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд кадастрові номери ділянок                                           « 6121611000:02:002:0739, 6121611000:02:002:1166», які знаходяться в                           м. Хоростків по вул. Д. ,Макогона Чортківського району Тернопільської області».

Замовник містобудівної документації: Хоростківська міська рада.

Розробник містобудівної документації: ТОВ «ГЕОЗЕМСЕРВІС».

Підстава для розроблення: Рішення сесії Хоростківської міської ради

від 23.04.2024 року № 2687.

Основна мета розробки детального плану території: Передбачити будівництво індивідуального житлового  будинку з господарськими будівлями і спорудами

  Детальний план території житлової забудови в м. Хоростків Чортківського району Тернопільської області (земельні ділянки Даялан З.І. ) виконано з метою деталізації архітектурно-планувальних рішень попередньо розробленої містобудівної документації з урахуванням раціонального розташування об’єктів нового будівництва, а також здійснення інженерного забезпечення в межах території, що проектується.

Основні техніко-економічні показники: дві суміжні земельні ділянки площами – 0,0441 га. та 0,1597 га приватної власності в межах населеного пункту. Проектна територія в зоні садибної забудови міста, межує з частково забудованими територіями та землями сільськогосподарського призначення, на земельних ділянках заплановане будівництво індивідуального житлового  будинку з господарськими будівлями і спорудами.

     З техніко-економічними показниками проекту детального плану території та його графічною частиною можна ознайомитись в Хоростківській міській раді за адресою: 48240, Чортківський район, м. Хоростків, вул. Кн. Володимира, 17 та на офіційному веб-сайті Хоростківської міської ради.

       Посадова особа, відповідальна за забезпечення організації розгляду пропозицій: Начальник відділу земельних відносин, комунального майна, екології, податків та зборів – Качуровський Михайло Зіновійович 

    Адреса, за якою можуть надсилатися пропозиції (зауваження): 48240, Чортківський район, м. Хоростків, вул. Кн. Володимира, 17 

      Строк подання і строк завершення розгляду пропозицій: в період з 26 червня  2024 року по 26 липня 2024 року.

Громадські слухання відбудуться: 30 липня  2024 року о 10 год. 00 хв. за адресою:48240, Чортківський район, м. Хоростків, вул. Кн. Володимира, 17 ( в приміщені Хоростківської міської ради)

Пропозиції до проектів містобудівної документації:

Письмові пропозиції подаються фізичними особами із зазначенням прізвища, імені та по батькові, місця проживання, із особистим підписом. Юридичні особи подають пропозиції із зазначенням найменування та місцезнаходження юридичної особи. Анонімні пропозиції не розглядаються.

Пропозиції громадськості мають бути обґрунтовані в межах відповідних законодавчих та нормативно-правових актів, державних будівельних норм, стандартів і правил та надаватися у строки, визначені для проведення процедури громадських слухань.

Пропозиції подані після встановленого органом місцевого самоврядування строку, залишаються без розгляду.

Додатки:

Пояснювальна записка

Викопіювання з опорного плану

Експлікація будівель і споруд

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису