ПРОЕКТ РІШЕННЯ "Про ліквідацію Навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 – дошкільний навчальний заклад» м. Хоростків Хоростківської міської ради Чортківського району Тернопільської області"

Про ліквідацію Навчально-виховного комплексу

«Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 –

дошкільний навчальний заклад» м. Хоростків

Хоростківської міської ради Чортківського району

Тернопільської області

Відповідно до Законів України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту», «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи необхідність приведення мережі навчальних закладів територіальної громади у відповідність з чинним законодавством України, з метою оптимізації мережі закладів повної загальної освіти та приведення її у відповідність з Законом України «Про повну загальну середню освіту», міська рада:

ВИРІШИЛА:

1. Припинити шляхом ліквідації Навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 - дошкільний навчальний заклад» м. Хоростків Хоростківської міської ради Чортківського району Тернопільської області (код ЄДРПОУ 23594723)
  2. Створити комісію з припинення (ліквідаційну комісію) Навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 - дошкільний навчальний заклад» м. Хоростків Хоростківської міської ради Чортківського району Тернопільської області (код ЄДРПОУ 23594723) та визначити місцезнаходження комісії:  Україна, Тернопільська область, Чортківський район, м. Хоростків, вул. Незалежності, 17.
  3. Визначити строк для заявлення кредиторських вимог – два місяці з моменту внесення до Єдиного державного реєстру запису про перебування в стані припинення.
  4. Ліквідаційній комісії в установленому законом порядку здійснити заходи щодо припинення (ліквідації) Навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 - дошкільний навчальний заклад» м. Хоростків Хоростківської міської ради Чортківського району Тернопільської області (код ЄДРПОУ 23594723), зокрема:
    1. Забезпечити ознайомлення працівників з цим рішенням.
    2. Провести звільнення працівників в порядку, передбаченому чинним законодавством у зв’язку з ліквідацією.
    3. Здійснити інші заходи, необхідні для ліквідації Навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 - дошкільний навчальний заклад» м. Хоростків Хоростківської міської ради Чортківського району Тернопільської області та передбачені чинним законодавством.
    4. Забезпечити функціонування Навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 - дошкільний навчальний заклад» м. Хоростків Хоростківської міської ради Чортківського району Тернопільської області до завершення 2021 – 2022 навчального року.
  5. Доручити відділу земельних відносин та комунального майна забезпечити передачу засновнику (Хоростківській міській раді) майна комунальної власності, що використовується Навчально-виховним комплексом «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 - дошкільний навчальний заклад» м. Хоростків Хоростківської міської ради Чортківського району Тернопільської області у зв’язку з ліквідацією закладу.
  6. Контроль за виконанням цього наказу покласти на постійну гуманітарну комісію.

Міський голова                                           Степан ГЛАДУН