НАМІР ЩОДО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ТА ВВЕДЕННЯ В ДІЮ НОВИХ ТАРИФІВ НА КОМУНАЛЬНІ ПОСЛУГИ ВОДОПОСТАЧАННЯ, ВОДОВІДВЕДЕННЯ ТА ВИВІЗ ТПВ МІСЬКИМ КОМУНАЛЬНИМ ПІДПРИЄМСТВОМ "КОМУНАЛЬНИК"

  • 415

   Хоростківська міська рада  повідомляє про намір встановлення нових тарифів на комунальні послуги водовідведення, водопостачання та вивіз ТПВ міським комунальним підприємством «Комунальник» на підставі клопотання МКП «Комунальник», зареєстрованого в Хоростківській міській раді 22.10.2021 за
№ 830/2-08/03-13 щодо встановлення тарифів на централізоване водовідведення, централізоване водопостачання та послуги з поводження з побутовими відходами МКП «Комунальник».

   Термін обговорення нових тарифів, визначений міським комунальним підприємством «Комунальник»,
   -15 днів з моменту оприлюднення даного оголошення.

   Зауваження та обґрунтовані пропозиції подавати до МКП «Комунальник» за адресою: м.Хоростків, вул. Б.Лепкого,1, телефон для прийому інформацій 5-12-58.

   Матеріали і розрахунки тарифів, здійснені за результатами калькуляцій розрахунків економічно-обгрунтованих планових витрат додаються.

  

ТАРИФ на водопостачання та водовідведення, поводження з ТПВ

 

КАЛЬКУЛЯЦІЯ розрахунку економічно обґрунтованих планованих витрат, пов'язаних з централізованим водопостачанням Хоростківського МКП "Комунальник"

 

КАЛЬКУЛЯЦІЯ розрахунку економічно обґрунтованих планованих витрат, пов'язаних з централізованим водовідведенням Хоростківського МКП "Комунальник"

 

КАЛЬКУЛЯЦІЯ розрахунку економічно обґрунтованих планованих витрат, які включаються до тарифів на послуги з поводження з ТПВ Хоростківського МКП "Комунальник"

 

ЗАЯВА про встановлення тарифів