Тернопільська область, Чортківський район

Збір пропозицій до бюджету на 2022 рік!!!

Дата: 01.10.2021 12:42

Шановні жителі Хоростківської ОТГ!

Ви можете впливати на місцеву бюджетну політику. Все що вам необхідно для цього, надати свою пропозицію. Діапазон пропозицій  може бути широкий - ремонт дороги, встановлення освітлення чи дитячого майданчика на конкретній вулиці чи дворі, організація тематичного фестивалю для туристів, проведення заходів з популяризації енергозбереження тощо. Також це можуть бути вже підготовлені проекти, в аналогічних сферах. Головне – щоб надана пропозиція чи проект були в межах повноважень міської влади, чітко та конкретно сформульовані (за необхідності – з вказанням конкретних вулиць, будинків чи інших об’єктів нерухомості, назв установ чи організацій тощо).

Збір пропозицій проводиться з 01.10.2021 по 30.10.2021р.

Надсилайте на електрону пошту:    horrada@ukr.net

або письмово надавайте до старостинських округів та в міську раду м. Хоростків.