ДО УВАГИ ПЛАТНИКІВ ПОДАТКІВ, ЗБОРІВ, ПЛАТЕЖІВ ДО БЮДЖЕТУ!!!

Відкрито нові бюджетні рахунки для сплати податків, зборів, платежів до державного та місцевих бюджетів.

Головне управління Державної казначейської служби України у Тернопільській області звертає увагу, що у зв’язку зі змінами в адміністративнотериторіальному устрої України в Казначействі України (ЕАП) МФО 899998 відкрито нові бюджетні рахунки для сплати податків, зборів, платежів до державного та місцевих бюджетів.

Нові рахунки вступають в дію з 01.01.2021. Інформацію про реквізити нових рахунків для зарахування доходів до державного та місцевих бюджетів Тернопільської області розміщено на вебсторінці Головного управління Державної казначейської служби України у Тернопільській області в рубриці «Реквізити рахунків» [https://ter.treasury.gov.ua/ua/dlya-gromadskosti/rekviziti-rahunkiv]

А також безпосередньо тут:

Реквізити рахунків по Тернопільській області_2021_Державний бюджет

Реквізити рахунків по Тернопільській області_2021_Місцевий бюджет