Збір пропозицій до бюджету на 2020 рік!!!

Дата: 10.09.2019 16:44

Шановні жителі Хоростківської ОТГ!

Ви можете впливати на місцеву бюджетну політику. Все що вам необхідно для цього, надати свою пропозицію. Діапазон пропозицій  може бути широкий - ремонт дороги, встановлення освітлення чи дитячого майданчика на конкретній вулиці чи дворі, організація тематичного фестивалю для туристів, проведення заходів з популяризації енергозбереження тощо. Також це можуть бути вже підготовлені проекти, в аналогічних сферах. Головне – щоб надана пропозиція чи проект були в межах повноважень міської влади, чітко та конкретно сформульовані (за необхідності – з вказанням конкретних вулиць, будинків чи інших об’єктів нерухомості, назв установ чи організацій тощо).

Збір пропозицій проводиться з 15.09.2019 по 15.10.2019р.

або письмово надавайте до скриньок, які знаходяться у приміщеннях старостинських округів та в будинках культури м. Хоростків.