Визначення пріоритетних послуг для населення

Дата: 06.06.2019 15:15

Нагадуємо, що Хоростківська об’єднана територіальна громада є учасником міжнародної програми DOBRE, яка  спрямовує технічну та фінансову допомогу на місцевий рівень, зокрема створюючи умови для нових Об’єднаних Територіальних Громад (ОТГ) краще управляти ресурсами, підвищити якість комунальних послуг, стимулювати місцеву економіку та підвищити залученість громадян.

На даний час наша громада закінчує стратегічне планування. В межах цих стратегій вивчалося питання надання послуг в ОТГ. Складовою опитувань мешканців  були запитання - «Які послуги, що надаються ОТГ Ви вважаєте найважливішими на наданий час?». Дані опитування були проведені нашими польськими партнерами «Фундація підтримки місцевої демократії». Команда ДОБРЕ узагальнила результати всіх опитувань та має ТОП-3(5) послуг, які місцеві жителі поставили найважливішими. Згідно з цими результатами, пріоритетними послугами для населення визначено:

1 - дорожня інфраструктура;

2 - охорона та профілактика здоров’я;

3 - освіта і дошкільне виховання.