Громадський бюджет

Дата: 01.08.2018 08:00

РЕАЛІЗУЙ СВОЮ ІДЕЮ!
Ти активний, творчий, любиш своє місто, село, вболіваєш за успіх своєї громади?
Ти мрієш про гарне і чисте довкілля, пропагуєш своїм прикладом цінності здорового способу життя?
Ти віриш у майбутнє і готовий докластися до його побудови?
Ти не є "диванним критиком" і вважаєш, що краще зробити маленьку добру суспільну справу, ніж на всіх нарікати?
Ти маєш ідею і готовий братися за її реалізацію?
Тоді вперед????

Хоростківська міська рада впроваджує проект "Громадський бюджет". Згідно затвердженого Положення мінімум 1% власних надходжень міського бюджету (а це не менше 250 тис) виділяються на реалізацію ідей громадськості, які отримали найвищий рівень підтримки.

Що для цього потрібно?
- оформити свою ідею у вигляді проектної заявки (бланк заявки тут - громадський проект);
- підписати під цю ідею 15 прихильників її реалізації;
- до 15 вересня подати проектну заявку до виконавчого комітету Хоростківської міської ради (спеціалісту Дудару Руслану Ігоровичу);
- отримати максимум голосів жителів громади за свій проект (голосування відбуватиметься пізніше протягом 30 календарних днів);
- брати участь в реалізації проекту у 2019 році;

Згідно рішення номінаційного комітету максимальний бюджет проекту може становити 50 тис. грн., тобто, мають шанс на втілення мінімум 5 проектів. Отож, чекаємо Ваших ідей-пропозицій-заявок)